Ocena wykonalności - Ceny - LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語
Strona główna \ Ceny \ Ocena wykonalności

Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax: 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linki

Orientacyjne ceny tłumaczeń

angielski-polski35 zł netto *
francuski-polski35 zł netto *
niemiecki-polski35 zł netto *
rosyjski-polski35 zł netto *

* cena za stronę rozliczeniową (1500 znaków)

Ocena wykonalności

Określenie faktycznych i potencjalnych parametrów projektu

Realizacja każdego projektu przed rozpoczęciem fazy wykonawczej zakłada wykonanie oceny jego wykonalności uwzględniającej wielkość projektu, zakres tematyczny, stopień specjalizacji, zakres językowy, konieczne oprogramowanie, przeznaczenie tekstu, oczekiwany przez klienta termin realizacji oraz wstępnie założony budżet. Ogólnym celem oceny wykonalności jest uświadomienie sobie sumy lingwistycznych i technicznych środków potrzebnych do realizacji danego projektu oraz ustalenie jego granicznych parametrów.

Cele szczegółowe to wybór konkretnych procedur i określenie dostępnych zasobów koniecznych do skutecznego zarządzania i kontroli przebiegu procesu. Ważnym celem szczegółowym jest również zdefiniowanie potencjalnych punktów krytycznych projektu oraz wskazanie ich rozwiązań.

Dzięki rzetelnie przeprowadzanej ocenie wykonalności oferty składane przez LOQUAX są mocno zakorzenione w realnej wiedzy a realizowane nawet największe projekty translacyjne są w pełni przewidywalne i sterowalne.

Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |