Języki i rynki - globalne usługi tłumaczeniowe - LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語
Strona główna \ Języki i rynki

Języki i rynki

Prawdziwa globalizacja dzięki wielojęzyczności

Wielojęzyczność i usługi translacyjne są jednym z kluczowych narzędzi realnej globalizacji firm i instytucji, ale też pojedynczych ludzi. Zróżnicowanie językowe i kulturowe świata jest jednym ze stopni, które pokonuje ludzkość na drodze do skutecznej komunikacji. Doraźna wzajemna wymiana bieżących treści jak również transfer i dystrybucja zaawansowanej wiedzy wymagają pokonania granic językowych, które w rzeczywistości są bardziej realne niż granice terytorialne. Zarówno zdrowy rozsądek jak i wielokrotnie powtarzane badania potwierdzają, że potencjalni użytkownicy i konsumenci, jeżeli maja możliwość wyboru, prawie zawsze wybierają produkty opisane w ich ojczystym języku. Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, LOQUAX realizuje swoje usługi w ponad 150 językach świata.

Języki zachodnioeuropejskie

LOQUAX świadczy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne z dowolnego języka europejskiego na inny dowolny język europejski. Tłumaczenia np. z języka włoskiego na język niemiecki, czy z języka angielskiego na język francuski to nasza codzienność…

Języki Europy środkowowschodniej

Szczególne doświadczenie zdobyliśmy realizując tłumaczenia z języków zachodnioeuropejskich na języki krajów Europy środkowowschodniej…
W ciągu kilkunastoletniej działalności zrealizowaliśmy setki tysięcy stron tłumaczeń z/na język polski, rosyjski, ukraiński, czeski, słowacki, rumuński, bułgarski, serbsko-chorwacki, bośniacki, słoweński i węgierski.

Najczęściej realizowane

Najczęściej realizowane przez LOQUAX tłumaczenia obejmują następujące języki angielski, niemiecki, polski, rosyjski, włoski, francuski, hiszpański, czeski, japoński…

Tłumaczenia z/na język japoński

LOQUAX jest jednym z nielicznych dostawców w Polsce świadczącym kompleksowe usługi w zakresie języka japońskiego.

Tłumaczenia z/na język chiński

Ponad 500 tłumaczy języka chińskiego specjalizujących się w tłumaczeniach technicznych, medycznych, prawniczych i finansowych.

Tzw. języki egzotyczne

W miarę istniejących możliwości, LOQUAX zgromadził również zasoby do obsługi językowej kilkudziesięciu mniej popularnych w Europie języków Indii, Afryki i Azji. Tłumaczenia na takie języki jak urdu, dinka, uzbecki, tatarski…, z uwagi na ograniczenia w zasobach, wykonywane są głównie przez pośrednictwo języka angielskiego.



W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |