Tłumaczenia tryb ekspresowy | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Tłumaczenia ekspresowe

Dość popularną usługą wśród tłumaczy są tak zwane tłumaczenia ekspresowe online.

Najszybsze tłumaczenia w branży

Wiadomo, że w biznesie oraz w życiu codziennym mogą zdarzyć się niespodziewane sytuacje, gdy dane tłumaczenie niezbędne jest natychmiast. Dotyczy to rozmaitych ofert, które składamy w przetargach, dokumentów czy innych tekstów, które po prostu niezwłocznie są nam potrzebne.

W takiej sytuacji rozwiązaniem może być tłumaczenie ekspresowe, które zostanie wykonane w przyspieszonym trybie. W ofercie posiadamy rozmaite rozwiązania, które pozwalają na szybkie przygotowanie tekstu.

tłumaczenie tryb ekspresowy
tłumaczenia ekspresowe cennik książki

Terminowa i rzetelna obsługa

Po ustaleniu parametrów projektu i ocenie jego wykonalności, w ciągu maksymalnie 60 minut od przesłania ZAMÓWIENIA powołujemy np. 24 godzinny zespół doświadczonych tłumaczy danego języka i specjalizacji kierowany przez lidera projektu. Tryb ekspresowy pozwala wykonać tłumaczenie w określonym terminie.

Tłumacze pracujący nad tekstem są w ciągłej komunikacji, a całość wprowadzanej terminologii jest na bieżącą konsultowana z liderem projektu. Dzięki temu dany tekst, pomimo tego, że jest wykonywany w trybie nadzwyczajnym jest konsystentny i jednorodny pod względem terminologicznym. Cennik za takie tłumaczenia ekspresowe jest dość przystępny.

ekspresowe tłumaczenia
laptop

Inne projekty w trybie ekspresowym

Innego rodzaju są tłumaczenia ekspresowe dotyczące dużych projektów. Dzięki odpowiednim zasobom tłumaczy poszczególnych języków i różnych specjalizacji, jak też dzięki wypracowanym procedurom "produkcyjnym" jesteśmy w stanie, spełniając wszelkie wymagania jakościowe, realizować bardzo duże zlecenia w relatywnie krótkim czasie.

Tryb ekspresowy tłumaczenia oczywiście nie wpływa na jakość pracy. W zależności od potrzeb dany zespół tłumaczy może liczyć od kilku do kilkudziesięciu osób, a w przypadku projektów wielomiesięcznych nawet kilkuset osób.

Całość takich prac jest zarządzana przez kierownika lub kilku współpracujących ze sobą kierowników projektu koordynujących pracę zespołu i dbających o utrzymanie właściwego tempa projektu.

Ekspresowe tłumaczenia wiążą się bowiem z koniecznością rozwiązywania bieżących problemów i zapewnienia jednorodności odnośnie stosowanej przez wszystkich tłumaczy terminologii. Jeśli chodzi o tłumaczenie ekspresowe, to cennik w tym przypadku ustalany jest indywidualnie, w zależności od projektu.


LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |