Tłumaczenia specjalistyczne ekspresowe | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Tłumaczenia specjalistyczne ekspresowe

Jednym z kilku kluczowych elementów strategii rozwoju naszej firmy jest ciągła specjalizacja oraz rozwój świadczonych przez nas usług.

Szybkie tłumaczenia specjalistyczne

Realizując tłumaczenia specjalistyczne ekspresowe i trybie normalnym mamy świadomość konieczności korzystania z usług doświadczonych tłumaczy-specjalistów i konsultantów merytorycznych. Wiemy, że dobre tłumaczenie nie zasadza się tylko na dobrej znajomości obcego języka, lecz wymaga również znajomości zagadnienie, którego dotyczy tłumaczenie.

Dlatego też dbamy o najwyższą jakość usług, zatrudniając osoby z wykształceniem technicznym, medycznym bądź z innych określonych dziedzin.

tłumaczenia specjalistyczne ekspresowe w wielu językach

Londyn big-ben

Wiemy jak ważny jest Twój czas

Oferujemy Państwu tłumaczenia o rozmaitej tematyce, dzięki czemu każdy może mieć profesjonalny przekład tekstu z dziedziny, w której pracuje. W naszej ofercie znajdują się między innymi tłumaczenia techniczne, medyczne, naukowe, finansowe czy marketingowe. Dość istotnym elementem są też translacje z branży IT, na które ostatnimi czasy jest spore zapotrzebowanie.

Wszelkiego typu tłumaczenia specjalistyczne możemy wykonać w standardowym trybie z dbałością o szczegóły, wysoką jakość merytoryczną oraz językową. Czasami jednak klienci potrzebują natychmiast mieć gotowy tekst. W takiej sytuacji proponujemy tłumaczenia specjalistyczne ekspresowe. W ich przypadku krótki termin realizacji nie wpływa na jakość wykonania.

Tłumaczenia patentów

Jednym ze specyficznych tłumaczeń specjalistycznych są przekłady patentów. Tego typu dokumenty muszą być przetłumaczone w sposób niezmiernie precyzyjny. Równocześnie w przypadku takiej dokumentacji dość często liczą się terminy.

Stąd też w ich przypadku konieczne bywają tłumaczenia specjalistyczne ekspresowe. Aby uzyskać najwyższą jakość tekstu, zatrudniamy osoby, które nie tylko posiadają świetne umiejętności językowe, ale równocześnie na tyle są zaznajomione z daną branżą, iż bez problemu mogą przetłumaczyć ową dokumentację, dbając o jej wartość merytoryczną.

ekspresowe tłumaczenia specjalistyczne

LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |