Tłumaczenia medyczne Niemiecki | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax. 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linkiObszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Tłumaczenia medyczne Niemiecki

Jeśli chodzi o tłumaczenia medyczne na niemiecki, to najczęściej decydują się na nie osoby, które planują rozpocząć leczenie za granicą.

Perfekcyjna znajomość niemieckiego

W zachodnich szpitalach mają bowiem często szansę na skorzystanie z nowocześniejszych metod leczenia. Jeśli planujemy tego typu terapię, to warto zawczasu się właściwie przygotować. Tłumacz medyczny polsko niemiecki może między innymi przygotować w takiej sytuacji właściwe tłumaczenia wszelkich dokumentów medycznych.

Decydując się bowiem na leczenie za granica, musimy mieć całą dokumentację dotyczącą naszego wcześniejszego leczenia przetłumaczoną na język niemiecki.

tłumaczenia niemieckiego online

Ważne jest, żeby było to wykonane w rzetelny sposób, ponieważ dzięki temu lekarze zagraniczni będą mogli podjąć właściwe kroki i rozpocząć odpowiednią terapię, dostosowaną do potrzeb pacjenta.

profesjonalny tłumacz medyczny polsko niemiecki tłumaczenia medyczne online

Zaufaj profesjonalnym tłumaczom

Usługi, jakimi są tłumaczenia medyczne na język niemiecki, muszą być naprawdę wysokiej jakości, dlatego też najlepiej poszukiwać renomowanych firm. Ważne są tutaj zarówno umiejętności lingwistyczne i to z obu języków, aby przekład był właściwy. Jednakże może to nie wystarczy. Tłumacz medyczny języka niemieckiego musi również posiadać właściwą wiedzę medyczną.

Najczęściej osoby zajmujące się takimi tekstami, to praktykujący lekarze, którzy po prostu dodatkowo trudnią się jeszcze tłumaczeniem. Warto też uwzględnić samą dziedzinę tłumaczenia. Najlepiej wybrać specjalistę, który zna się na danej tematyce. Wtedy będziemy mieć pewność, że przetłumaczony tekst będzie poprawny pod względem merytorycznym i zostanie właściwie zrozumiany przez lekarzy niemieckich.

laptop
smartphone

Rodzaje dokumentacji medycznej

Rozmaite tłumaczenia medyczne na niemiecki najczęściej dotyczą określonej dokumentacji medycznej. W skład tego typu dokumentów wchodzą między innymi wypisy ze szpitala, gdzie podana jest nie tylko diagnoza, ale również opisany jest przebieg leczenia. Ważna tu jest również epikryza.

Tłumacz medyczny na niemiecki powinien podejść do takich dokumentów w sposób rzetelny, aby nie pominąć jakiegokolwiek szczegółu. Nasi pracownicy mają świadomość, że tego typu tłumaczenia warunkują późniejszy dobór właściwego leczenia, dlatego też do każdego zlecenia podchodzą w sposób rzetelny. Dbają nie tylko o właściwy przekład, ale również przejrzystość tekstu.

Poza wypisem ze szpitala, istotne są również dokumentacje dotyczące wszelkich badań. Tłumaczenie medyczne na niemiecki dotyczyć więc może opisu takich badań jak tomografia komputerowa, obrazowanie rezonansem magnetycznym, badania ultrasonograficzne czy encefalogram lub elektrokardiogram.

Równie istotne są też wszelkiego typu badania laboratoryjne czy opinia psychologiczna bądź medyczna. Z usług tłumaczy mogą korzystać także ofiary wypadków zagranicznych. W takiej sytuacji tłumacz medyczny niemiecko polski przetłumaczy odpowiednią dokumentację, którą należy przedstawić towarzystwu ubezpieczeniowemu, aby uzyskać odszkodowanie.


LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |