Tłumaczenia medyczne Rosyjski | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax. 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linkiObszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Tłumaczenia medyczne Rosyjski

Tłumaczenia specjalistyczne należą do niezmiernie wymagających zadań, a w szczególności dotyczy to wszelkiego typu tłumaczeń medycznych.

Specjalistyczne tłumaczenia medyczne

W takich tekstach niezmiernie ważna jest wysoka znajomość terminologii medycznej oraz umiejętność tłumaczenia wszelkich niuansów.

Proponujemy więc Państwu tłumaczenia medyczne na język rosyjski, które wykonane są przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Naszych tłumaczy cechuje nie tylko znakomita znajomość języka i terminologii, ale posiadają również szeroką wiedzę medyczną.

książki

flagi

Obsługa w języku rosyjskim

Poza certyfikatami filologicznymi, posiadają również kursy bądź dyplomy z zakresu nauk medycznych. Tłumaczenia medyczne na rosyjski wykonują między innymi praktykujący lekarze, którzy najlepiej potrafią dokonać właściwego przekładu.

W związku z tym, że mamy świadomość, jak istotne jest dokładne tłumaczenie z dziedziny medycyny, dlatego też dbamy o właściwą weryfikację każdego przetłumaczonego tekstu. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć każdy materiał bądź dokument z zakresu nauk medycznych oraz farmacji.

tłumaczenia dokumentów medycznych j. rosyjski
laptop

Tłumaczone dokumenty medyczne

Tłumaczenia medyczne mogą być różnego rodzaju i nasza firma zajmie się każdego typu tekstem. Dość często pojawiają się tłumaczenia medyczne na rosyjski dotyczące historii choroby. W takiej sytuacji dokonuje się przekładu wyników badań, wypisów ze szpitala, zaświadczeń lekarskich oraz wszelkich skierowań na badania.

Tego typu dokumenty niezbędne są w momencie, gdy planujemy na przykład leczenie za granicą. Warto mieć świadomość, iż jeśli takie teksty mają mieć wartość dokumentacji medycznej, to tłumaczenie powinno być przysięgłe.

Poza tego typu dokumentacją medyczną, nasi tłumacze mogą przełożyć branżowe publikacje, artykuły z prasy medycznej, prace naukowe czy książki, nawet z wąskich specjalizacji. Tłumaczenia medyczne na rosyjski dotyczyć mogą także charakterystyk rozmaitych produktów leczniczych, leków czy sprzętów.

Istotnym elementem są też instrukcje obsługi urządzeń medycznych oraz ulotki z zakresu leków farmaceutycznych. Podczas każdego tłumaczenia zadbamy o najwyższą jakość, aby powstały tekst był idealnym przekładem pierwotnego dokumentu bądź artykułu.


LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |