Tłumaczenia medyczne Włoski | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax. 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linkiObszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Tłumaczenia medyczne Włoski

Jeżeli potrzebują Państwo dokonać specjalistycznego tłumaczenia medycznego na język włoski bądź z języka włoskiego, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

flaga Włoch - tłumacz medyczny włoski
książki - tłumacz medyczny wlosko polski

Tłumaczenia w języku włoskim

Zajmujemy się tłumaczeniami medycznymi w różnych językach w związku z czym współpracujemy z tłumaczami, którzy poza umiejętnościami lingwistycznymi posiadają również właściwą wiedzę z zakresu medycyny.

Tłumacz medyczny włosko polski musi mieć odpowiednie certyfikaty, a przy tym najczęściej jest praktykującym lekarzem. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń. Nasza firma zajmuje się tłumaczeniem rozmaitych tekstów medycznych, w związku z czym każdy będzie mógł skorzystać z naszej oferty.

Tłumaczenia medyczne na włoski dotyczą między innymi dokumentacji medycznej, opisów badań czy wypisów ze szpitala. Takie dokumenty potrzebne są, gdy osoba decyduje się na dalsze leczenie w ośrodku za granicą i musi przedstawić lekarzom historię swojej choroby.

Taki tekst musi być bardzo dobrze przetłumaczony, gdyż wszelkie błędy mogą przyczynić się do nieprzyjemnych konsekwencji. Dlatego też nasi pracownicy dbają o precyzję i najwyższą jakość tłumaczenia.

Inne tłumaczenia na język włoski

Poza tłumaczeniem dokumentacji medycznej zajmujemy się również pracami translatorskimi w zakresie innego typu materiałów. Tłumacz medyczny na włoski może przetłumaczyć między innymi branżowe artykuły naukowe, książki z określonej dziedziny, prace naukowe, a także broszury informacyjne.

Często poszukiwane tłumaczenia dotyczą także charakterystyk produktów leczniczych, dokumentacji badań klinicznych czy dokumentacji urządzeń medycznych oraz instrukcji ich obsługi. Wiadomo, że w każdej z takich prac dane są niezmiernie ścisłe i liczą się drobne szczegóły. Nasi tłumacze są precyzyjni i dokładni, więc dbają o jakość tekstu.

flagi

tłumaczenia medyczne włoski

Zapraszamy do współpracy

Wszelkie tłumaczenia medyczne na język włoski wykonują u nas specjaliści, którzy posiadają wysokie umiejętności językowe, a także szeroką wiedzę medyczną. Dzięki temu mogą w tekście przetłumaczyć nawet skomplikowaną branżową terminologię.

Jeżeli zależy więc Państwu na bezbłędnym przekładzie, który jest wysokiej jakości zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym, to zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.


LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |