Tłumaczenia techniczne - Specjaliści techniczni i językowi - LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語
tłumacz angielsko polski techniczny
Strona główna \ \ \ Ludzie

Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax: 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linkiObszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.


Podstawą powodzenia w realizacji każdego pomysłu jest dostęp do właściwych zasobów. Podstawą powodzenia w tłumaczeniach technicznych jest dostęp do właściwych ludzi oraz umiejętność zarządzania ich profilami specjalizacji i kompetencji. LOQUAX od kilkunastu lat skupia się na ciągłym budowaniu zespołów specjalistów. Zatrudniamy osoby posiadające wykształcenie i doświadczenie techniczne w ramach konkretnych branży, które jednocześnie dysponują profesjonalnymi umiejętnościami językowymi jak też doświadczonych profesjonalnych tłumaczy (tłumacz angielsko polski techniczny), którzy z racji wykształcenia i minimum 10 letniego doświadczenia zawodowego mają rozległy background techniczny.

Realizując techniczne projekty tłumaczeniowe razem z LOQUAX decydują się Państwo na pracę z doświadczonymi profesjonalistami, którzy rozumieją Państwa potrzeby i wiedzą jak je zaspokoić.

Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |